4developers 2020

4developers - 2020 - 1

Programiści z całego kraju czekają na kolejną edycję 4Developers.

20 kwietnia 2020 w Warszawie pasjonaci IT spotkają się ponownie, na Największym Interdyscyplinarnym Festiwalu Technologicznym w Polsce. Ponad 2000 uczestników, doświadczeni eksperci i profesjonaliści oraz przeszło 100 praktycznych prelekcji – wszystko to w ciągu jednego dnia podczas wielkiego spotkania polskiej społeczności programistycznej.
4Developers to niezmienna od lat formuła: kilkanaście ścieżek, skupionych wokół różnorodnych języków programowania. Na Festiwalu uczestnicy poznają najświeższe tematy i trendy ze środowiska IT, a także zawierają nowe, branżowe znajomości – gromadzą się tu nie tylko programiści, ale całe środowisko IT, włącznie z licznymi przedstawicielami firm oraz społecznościami programistycznymi z całej Polski.

Jeden dzień, jedno miejsce – 15 ścieżek!

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu, uczestnicy będą mogli udać się na wykłady
i warsztaty w ramach aż 15 ścieżek tematycznych. Wśród nich pojawią się:

.NET, Architektury aplikacji
Bottega IT Minds, Bottega Frontend, C++
Cloud Computing, DevOps, Java, JavaScript, Machine Learning
Mobile, PHP , Python, Testerska, Soft Skills & Business Relations

4developers - 2020 - 2

Nad wysokim poziomem wykładów, które pojawią się na 4Developers 2020, czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT.

Nowości w agendzie – DevOps i ścieżka testerska

Organizatorzy zadbali o nowości w tegorocznej agendzie. Po latach na scenę 4Developers powróci ścieżka DevOps, poświęcona m.in. automatyzacji
i monitoringowi procesów IT. Natomiast całkowitą nowością będzie ścieżka testerska – Festiwal wychodzi naprzeciw potrzebom odbiorców i otwiera się na nową grupę uczestników.

4developers - 2020 - 3

Festiwal IT dla każdego

Wśród uczestników Festiwalu znajdują się zarówno doświadczeni profesjonaliści, jak również osoby stawiające pierwsze kroki w branży IT. Z pewnością obie te grupy znajdą tu tematy dostosowane do ich potrzeb oraz poziomu zaawansowania.

Podczas 4Developers corocznie panuje otwarta atmosfera, która ułatwia oraz skłania do dialogu między uczestnikami i ekspertami. Prelegenci starają się odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania. Mnóstwo przestrzeni do chilloutu i niezapomniane oraz bogate w networking atrakcje sprawiają, że dyskusje toczą się nieustannie!

4developers - 2020 - 4

Trwa nabór prelegentów

Niewiele wydarzeń daje możliwość wystąpienia przed tak różnorodną, dużą
i otwartą publicznością. W tym roku Festiwal nabiera międzynarodowego charakteru, stąd organizatorzy szczególnie kładą nacisk na propozycje tematów w języku angielskim. Każdy, kto chce spróbować swoich sił na scenie, może wysłać swoje zgłoszenie przez formularz Call For Papers, dostępny na stronie Festiwalu: https://tiny.pl/tk6bn

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do połowy lutego.

 

4developers offline Gdańsk 2019

4developers offline stormit

4developers offline stormit

Cześć!
Dziś mam dla Was niespodziankę 🙂
Kto ma ochotę na konferencję programistyczną?

Czasu zostało już niewiele, dlatego trzeba szybko się decydować.

🎉4Developers Offline Gdańsk 19′ 🎊

Blog StormIT.pl został patronem medialnym konferencji
i udało się wytargować dla Was 15% rabatu!

 

4developers StormIT kod

4developers StormIT kod

Kod rabatowy: 💟 STORMIT! 💟
Bilety znajdziecie tu ➡️ https://bit.ly/2KVMsEj

To jednak nie koniec niespodzianek na dziś!
Do rozdania mam jedną wejściówkę na konferencję – całkowicie za darmo.

Tylko kogo wybrać?
Chciałbym zaprosić każdego, ale mogę tylko jedną osobę.

Jeżeli chcesz dostać wejściówkę za darmo,
napisz proszę w komentarzu, pod postem dlaczego właśnie to Ty masz pójść na tę konferencję.

Rozstrzygnięcie konkursu już w czwartek 14.11.2019 o 20:00 na stronie:

https://www.facebook.com/stormitpl

Na zachętę zobaczcie jeszcze, co organizatorzy piszą o konferencji.

⏬⏬⏬

Nowa odsłona 4Developers na zakończenie eventowej jesieni w IT!

Na zwieńczenie jesiennego sezonu eventów IT, organizatorzy 4Developers przygotowali coś specjalnego – zupełnie nową odsłonę znanego Wam Festiwalu. 4Developers Offline – najbardziej rozluźniona konferencja IT w Polsce – odbędzie się 27 listopada w Gdańsku.

Tuż po lokalnych edycjach Festiwalu, zakończonych premierową Satelitą w Poznaniu, przyszła kolej na coś zupełnie nowego. 4Developers OFFLINE ma łączyć jakość wygłaszanych prelekcji z niebanalną formułą. Podczas tej konferencji uczestnicy nie tylko zyskają pokłady wiedzy, ale również świetnie spędzą czas! W porze lunchu wykłady zostaną przeniesione… do baru!

Wychodzimy z sal wykładowych, po to, by integrować społeczności IT przy smacznym jedzeniu i trunkach” – ogłaszają organizatorzy Festiwalu.

Networking i interdyscyplinarność

Na 4Developers OFFLINE uczestnicy będą mieli kilka ścieżek do wyboru. Interdyscyplinarność stała się już cechą charakterystyczną wszystkich wydarzeń odbywających się pod szyldem 4Developers. Podczas tej konferencji będzie można odwiedzić 3 ścieżki tematyczne: C++, Java oraz Mobile. Merytoryczne wykłady wygłosi ponad 20 speakerów!

 

Ponadto, organizatorzy stawiają na networking. 4Developers OFFLINE to idealne miejsce i czas, by nawiązać cenne znajomości, podzielić się praktyczną wiedzą oraz wymienić doświadczenia – a wszystko w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze.

Więcej informacji oraz bilety znajdziecie na stronie: https://4developers.org.pl/offline-2019/.

Organizatorzy zachęcają również do śledzenia profilu na Facebooku @4Developers, na którym znajdziecie najświeższe aktualności.

 


Jak zostać programistą

8 rzeczy, które musisz wiedzieć, żeby dostać pracę jako programista.

Jak zostać programistą
1 Comment
Share:

1 Comment

  1. Bartek says:

    Powinienem dostać wejściówkę, bo znam konferencje 4developers (Łódź 2018) a jako mieszkaniec Gdańska mam teraz dość blisko 😀 i co prawda nie ma ścieżki .NET, ale jestem też zainteresowany ścieżką Mobile, w której również dłubię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolejka –¸FIFO
Kolejka (Queue) – samouczek, FIFO krok po kroku

Wiesz, że kolejka (Queue) jest jedną z częściej wykorzystywanych struktur danych w Javie? – I co kryje się pod akronimem...

Zamknij