4Developers Online 2

4developers online 2

4Developers Online 2 – Wasz ulubiony Festiwal IT ponownie w sieci!
Tym razem pojawią się wykłady z zakresu JavaScript i Mobile.

 

Po sukcesie pierwszej edycji, ekipa 4Developers wraca z kolejną konferencją online. W 4Developers Online 2020 wzięło udział niemal 400 uczestników oraz 8 prelegentów, 4 firmy partnerskie wsparły ideę swoim zaangażowaniem, a 40 Community i Media Partnerów pomogło w promocji inicjatywy. Tym razem na scenie wystąpią prelegenci z tematami z zakresu JavaScript i Mobile.


Jeden dzień, dwa bloki tematyczne, najlepsi eksperci z branży IT – to wszystko bez wychodzenia z domu!

Tym razem na wirtualnej scenie cenieni specjaliści wystąpią z praktycznymi prelekcjami z zakresu JavaScript oraz Mobile. Organizatorzy postawili na dwie, mocno merytoryczne ścieżki. W agendzie między innymi możemy znaleźć następujące nazwiska: Szymon Paluch z tematem „Hasura.io na ratunek! (GraphQL Engine)”, Dr Krzysztof Wojewodzic „Od pomysłu do pierwszego miliona pobrań. Jak stworzyć udaną aplikację mobilną” oraz Peter Tuszynski „Machine learning on mobile devices state of the union”.

4developers-online2-2

Zachowany charakter Festiwalu i Q&A z prelegentami

Pomimo zdalnej formy Festiwalu, organizatorzy 4Developers zrzeszają całą polską branżę technologiczną: programistów, architektów, testerów, koderów, team leaderów, managerów oraz wszystkich związanych z nowymi technologiami, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Spodziewajcie się także licznych wirtualnych rozmów z prelegentami, organizatorami i uczestnikami. Ekipa Waszego Ulubionego Festiwalu IT zadba o utrzymanie luźnej atmosfery znanej ze stacjonarnych edycji. Dołączając do kanału na Discord, możecie spodziewać się wielu atrakcji, dzięki którym miło spędzicie czas. To również miejsce, w którym możecie bezpośrednio zadać prelegentom pytania zaraz po ich wykładzie.

Warto pamiętać, że dostęp do nagrań będzie możliwy przez 72 godziny, a wszyscy zarejestrowani na tegoroczną, stacjonarną edycję 4Developers 2020, otrzymają bezpłatny dostęp do spotkania online.

Więcej informacji oraz szczegółową agendę znajdziecie na poniższych kanałach:

Strona z agendą: https://4developers.org.pl/online-2020/

Strona rejestracji: https://app.evenea.pl/event/4developseronline2/

Discord: https://discord.gg/xECzsts

 

4developers 2020

Programiści z całego kraju czekają na kolejną edycję 4Developers.

20 kwietnia 2020 w Warszawie pasjonaci IT spotkają się ponownie, na Największym Interdyscyplinarnym Festiwalu Technologicznym w Polsce. Ponad 2000 uczestników, doświadczeni eksperci i profesjonaliści oraz przeszło 100 praktycznych prelekcji – wszystko to w ciągu jednego dnia podczas wielkiego spotkania polskiej społeczności programistycznej.
4Developers to niezmienna od lat formuła: kilkanaście ścieżek, skupionych wokół różnorodnych języków programowania. Na Festiwalu uczestnicy poznają najświeższe tematy i trendy ze środowiska IT, a także zawierają nowe, branżowe znajomości – gromadzą się tu nie tylko programiści, ale całe środowisko IT, włącznie z licznymi przedstawicielami firm oraz społecznościami programistycznymi z całej Polski.

Jeden dzień, jedno miejsce – 15 ścieżek!

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu, uczestnicy będą mogli udać się na wykłady
i warsztaty w ramach aż 15 ścieżek tematycznych. Wśród nich pojawią się:

.NET, Architektury aplikacji
Bottega IT Minds, Bottega Frontend, C++
Cloud Computing, DevOps, Java, JavaScript, Machine Learning
Mobile, PHP , Python, Testerska, Soft Skills & Business Relations

4developers - 2020 - 2

Nad wysokim poziomem wykładów, które pojawią się na 4Developers 2020, czuwa Rada Programowa, złożona z czołowych polskich ekspertów z branży IT.

Nowości w agendzie – DevOps i ścieżka testerska

Organizatorzy zadbali o nowości w tegorocznej agendzie. Po latach na scenę 4Developers powróci ścieżka DevOps, poświęcona m.in. automatyzacji
i monitoringowi procesów IT. Natomiast całkowitą nowością będzie ścieżka testerska – Festiwal wychodzi naprzeciw potrzebom odbiorców i otwiera się na nową grupę uczestników.

4developers - 2020 - 3

Festiwal IT dla każdego

Wśród uczestników Festiwalu znajdują się zarówno doświadczeni profesjonaliści, jak również osoby stawiające pierwsze kroki w branży IT. Z pewnością obie te grupy znajdą tu tematy dostosowane do ich potrzeb oraz poziomu zaawansowania.

Podczas 4Developers corocznie panuje otwarta atmosfera, która ułatwia oraz skłania do dialogu między uczestnikami i ekspertami. Prelegenci starają się odpowiadać na najbardziej skomplikowane pytania. Mnóstwo przestrzeni do chilloutu i niezapomniane oraz bogate w networking atrakcje sprawiają, że dyskusje toczą się nieustannie!

4developers - 2020 - 4

Trwa nabór prelegentów

Niewiele wydarzeń daje możliwość wystąpienia przed tak różnorodną, dużą
i otwartą publicznością. W tym roku Festiwal nabiera międzynarodowego charakteru, stąd organizatorzy szczególnie kładą nacisk na propozycje tematów w języku angielskim. Każdy, kto chce spróbować swoich sił na scenie, może wysłać swoje zgłoszenie przez formularz Call For Papers, dostępny na stronie Festiwalu: https://tiny.pl/tk6bn

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do połowy lutego.

 

4developers offline Gdańsk 2019

4developers offline stormit

4developers offline stormit

Cześć!
Dziś mam dla Was niespodziankę 🙂
Kto ma ochotę na konferencję programistyczną?

Czasu zostało już niewiele, dlatego trzeba szybko się decydować.

🎉4Developers Offline Gdańsk 19′ 🎊

Blog StormIT.pl został patronem medialnym konferencji
i udało się wytargować dla Was 15% rabatu!

 

4developers StormIT kod

4developers StormIT kod

Kod rabatowy: 💟 STORMIT! 💟
Bilety znajdziecie tu ➡️ https://bit.ly/2KVMsEj

To jednak nie koniec niespodzianek na dziś!
Do rozdania mam jedną wejściówkę na konferencję – całkowicie za darmo.

Tylko kogo wybrać?
Chciałbym zaprosić każdego, ale mogę tylko jedną osobę.

Jeżeli chcesz dostać wejściówkę za darmo,
napisz proszę w komentarzu, pod postem dlaczego właśnie to Ty masz pójść na tę konferencję.

Rozstrzygnięcie konkursu już w czwartek 14.11.2019 o 20:00 na stronie:

https://www.facebook.com/stormitpl

Na zachętę zobaczcie jeszcze, co organizatorzy piszą o konferencji.

⏬⏬⏬

Nowa odsłona 4Developers na zakończenie eventowej jesieni w IT!

Na zwieńczenie jesiennego sezonu eventów IT, organizatorzy 4Developers przygotowali coś specjalnego – zupełnie nową odsłonę znanego Wam Festiwalu. 4Developers Offline – najbardziej rozluźniona konferencja IT w Polsce – odbędzie się 27 listopada w Gdańsku.

Tuż po lokalnych edycjach Festiwalu, zakończonych premierową Satelitą w Poznaniu, przyszła kolej na coś zupełnie nowego. 4Developers OFFLINE ma łączyć jakość wygłaszanych prelekcji z niebanalną formułą. Podczas tej konferencji uczestnicy nie tylko zyskają pokłady wiedzy, ale również świetnie spędzą czas! W porze lunchu wykłady zostaną przeniesione… do baru!

Wychodzimy z sal wykładowych, po to, by integrować społeczności IT przy smacznym jedzeniu i trunkach” – ogłaszają organizatorzy Festiwalu.

Networking i interdyscyplinarność

Na 4Developers OFFLINE uczestnicy będą mieli kilka ścieżek do wyboru. Interdyscyplinarność stała się już cechą charakterystyczną wszystkich wydarzeń odbywających się pod szyldem 4Developers. Podczas tej konferencji będzie można odwiedzić 3 ścieżki tematyczne: C++, Java oraz Mobile. Merytoryczne wykłady wygłosi ponad 20 speakerów!

 

Ponadto, organizatorzy stawiają na networking. 4Developers OFFLINE to idealne miejsce i czas, by nawiązać cenne znajomości, podzielić się praktyczną wiedzą oraz wymienić doświadczenia – a wszystko w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze.

Więcej informacji oraz bilety znajdziecie na stronie: https://4developers.org.pl/offline-2019/.

Organizatorzy zachęcają również do śledzenia profilu na Facebooku @4Developers, na którym znajdziecie najświeższe aktualności.

 


Jak zostać programistą

8 rzeczy, które musisz wiedzieć, żeby dostać pracę jako programista.

Jak zostać programistą
1 Comment
Share:

1 Comment

  1. Bartek says:

    Powinienem dostać wejściówkę, bo znam konferencje 4developers (Łódź 2018) a jako mieszkaniec Gdańska mam teraz dość blisko 😀 i co prawda nie ma ścieżki .NET, ale jestem też zainteresowany ścieżką Mobile, w której również dłubię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *