POZNAJ SEKRETY BAZ DANYCH

ZRÓB PIERWSZY KROK W KIERUNKU PROGRAMOWANIA!


TYLKO TERAZ
SPECJALNA CENA 99 PLN!

ZAMIAST 199 PLN!

DLACZEGO TEN KURS JEST DLA CIEBIE?CO OTRZYMASZ W RAMACH KURSU?

 

AGENDA KURSUPRZYKŁADOWA LEKCJA:O TWOIM TRENERZE


Tomek WolińskiPOZNAJ OPINIE OSÓB, KTÓRE MI ZAUFAŁY


OD ZERA DO PROJEKTU WŁASNEJ
BAZY DANYCH W JEDNO POPOŁUDNIE!
GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI!

gwarancja

POKOCHAJ KURS LUB ZWRACAM CI PIENIĄDZE!

Kurs został przygotowany tak, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Rozumiem jednak, że możesz mieć wątpliwości, dlatego wprowadziłem gwarancję satysfakcji. Masz 30 dni od daty zakupu, na zmianę decyzji.

Jeżeli z jakichś powodów uznasz, że nie jest on dla Ciebie odpowiedni, wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość na adres kontakt@stormit.pl i zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty.


WPROWADZENIE DO BAZ DANYCH
TO DLA CIEBIE ZA MAŁO?

ZOBACZ PEŁNY KURS KIERUNEK PROGRAMISTA

StormIT logo

Lista 8 rzeczy, które musisz wiedzieć, żeby dostać pracę jako programista!

Dołączam do newslettera
i odbieram materiały!

PAMIĘTAJ, żeby odebrać wiadomość potwierdzającą i kliknąć w przycisk.


Zapisując się na newsletter, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu wysyłania na wskazany przez Ciebie adres e-mail informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisami stormit.pl i kierunekprogramista.pl. Będzie to marketing bezpośredni. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Tomasz Woliński prowadzący działalność gospodarczą Tomasz Woliński Storm IT, Przytulna 38/43, 80-176 Gdańsk, NIP: 7431875586. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane znajdziesz na stormit.pl/polityka-prywatnosci/.