Pierwszy raz? Zacznij tutaj

Pierwszy raz? Zacznij tutaj

Cześć. Witam Cię na blogu i cieszę się, że możemy się poznać. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat, zajrzyj na stronę o mnie.

Blog, który właśnie przeglądasz, istnieje od końca 2016 roku i od tego czasu sukcesywnie staram go rozwijać, jednocześnie dzieląc się z Wami swoją wiedzą. Daje mi to ogromną radość i satysfakcję. Jestem również przekonany, że zebrane tu informacje pozwolą stać Ci się lepszym programistą.

Myślisz o tym, żeby zacząć uczyć się programowania?

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z programowaniem, koniecznie zapoznaj się z artykułem: Czy warto być programistą? oraz całą serią artykułów: Jak zostać programistą – historia prawdziwa. Jest to moim zdaniem lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy myślą na poważnie o rozpoczęciu programowania. Myślę, że osoby, które mogą pochwalić się już pewnym doświadczeniem, także wyciągną z nich dużo cennych informacji dla siebie.

Wszystkich chcących nauczyć się programować w Javie zapraszam do wpisów z serii: kurs java.

Szukasz dodatkowych materiałów do nauki kodowania?

Jeżeli pierwsze kroki w IT masz już za sobą, zapoznaj się z pozostałymi artykułami z kategorii: programowanie. Jest tam również dużo treści dla bardziej zaawansowanych czytelników.

Na stronie znajduje się też: wyszukiwarka kursów online, dzięki której możesz przeszukać materiały dostępne w zewnętrznych źródłach. Zbiór jest już na tyle obszerny, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Masz pytania?

Pytania typowo programistyczne kieruj na grupę fb.

Natomiast jeżeli chcesz skontaktować się bezpośrednio ze mną, możesz to zrobić przez fb lub poprzez formularz kontaktowy.

Przerwa na Facebooka

Jeżeli podoba Ci się moja praca, poświęć chwilę i daj lajka.

Programista – Pytania rekrutacyjne

Lista pytań rekrutacyjnych, które pozwolą przygotować Ci się na rozmowę kwalifikacyjną.

No comments
Share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *